Dodaj zgłoszenie

Już dziś możesz zadbać o nasze wspólne bezpieczeństwo na drodze!
Przyłącz się do kampanii wypełniając formularz. Otrzymasz od nas wszelkie materiały i instrukcje jak dokonać kontroli ostrości wzroku i wrażliwości na kontrast u osób, które zgłoszą się do Twojego salonu/praktyki. 
NAZWA SALONU
ULICA/NR DOMU/NR LOKALU
KOD POCZTOWY
MIASTO
WOJEWÓDZTWO
TELEFON
EMAIL
STRONA WWW
Czy potrzebujesz test wrażliwości na kontrast? (Test wrażliwości na kontrast jest testem płatnym. Koszt zakupu testu wynosi 100zł + 23% VAT +20zł koszt wysyłki)
Nip
Pobierz dane z GUS
Nabywca
Płatnik
Miasto
Ulica
Nr domu
Nr lokalu
Kod pocztowy

Zgody i regulamin

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Polgrop Sp.zo.o. z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 11A w Sopocie, 81-704 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Administratorem podanych przez Ciebie danych jest POLGROP SP. Z O.O. Więcej informacji o przetwarzaniu danych przez przez nas znajdziesz w polityce prywatności.; Zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.